Pripravujeme druhú etapu

Nová bytovka v Považskej Bystrici - FIM

 

 

Nová bytovka v Považskej Bystrici s vlastnou prístupovou komunikáciou

 

Priamo v bytovke občianska vybavenosť

 

Od centra mesta 4 minúty autom

 

 

 

Ďaleko od cesty (diaľnice) ale rýchly prístup na diaľnicu – diaľnice na smer Púchov aj Žilina

 

Byty priamo v prírode – pekný výhľad na kopce

 

Miestnosť pre bicykle a kočíky priamo v bytovke

 

 

 

 

Zaujímavá lokalita v Považskej

Nová bytovka v Považskej Bystrici je postavená v časti, ktorú väčšina tunajších pozná pod názvom FIM. Do areálu sa dostanete cez vstupnú rampu (bránu), ktorá sa otvára na základe priloženia čipu. Areál je chránený vonkajším kamerovým systémom. Bytovka FIM je postavená na kopci v blízkosti lesa. Hneď pri bytovke bude nové detské ihrisko a priamo v bytovke budú priestory pre občiansku vybavenosť.

 

Lokalita

 

 

 

 

Rôzne typy bytov na výber

V bytovke sa nachádza 28 bytov. Obidva prístupy do bytovky sú bezbariérové, pri vchode sa nenachádzajú žiadne schody. Jednoizbové a dvojizbové byty sú navrhnuté pre jednotlivcov, prípadne páry, ktoré vyhľadávajú tichú lokalitu v okolí prírody. 3 a 4-izbové byty sú navrhnuté pre mladé rodiny s deťmi, aby splnili všetky ich očakávania. Pod strechou sa nachádzajú veľkometrážne byty, ktoré svojou rozlohou a usporiadaním izieb splnia nároky aj náročných záujemcov.

 

 

 

 

 

 

 

Pomôžeme aj s úverom

Aby bola vaša cesta k vysnívanému bytu jednoduchšia a rýchla, pomôžeme vám pri sprostredkovaní úveru či vytvorení finančného plánu. Odporučíme vás na Spoločnosť SimplyTrade s.r.o., kde vám jej zástupca Mgr. Peter Cíbik (0917 868 389) pomôže s úverom, hypotékou ale aj s poistením nového majetku. Nemusíte tak strácať čas obchádzaním každej banky a všetku energiu môžete venovať myšlienkam ako zariadiť nový, zakúpený byt.

 

 

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia