Byt č. 10, 3 izbový byt pre mladú rodinu

- predaný
 
Predaný
Celková výmera 83.48 m2
Loggia 8,08 m2
Zádverie 10,40 m2
Spálňa 16,20 m2
Izba 15,66 m2
Obývacia izba 20,37 m2
Kuchyňa 6,95 m2
Špajza 4,84 m2
Kúpeľňa 5,40 m2
WC 3,66 m2
Pivnica č. 18 + 1 500€ 3,50 m2

 

Východne orientovaný 3 izbový byt vám umožňuje užiť si východ slnka pri rannej káve pri pohľade na prírodu priamo na veľkej loggii. A to nie je jediná výhoda tohto 3 izbového bytu. Nielenže je kúpeľňa s wc oddelená, ale na wc sa nachádza aj umývadlo a je možné umiestniť tam pri väčšej rodine aj sprchový kút. Vaše ranné boje o kúpeľňu sú týmto nadobro ukončené. Pri vstupe do bytu vás uchváti priestranné zádverie, z ktorého je možné spraviť dokonalý šatník pre ženu aj celú rodinu. Z chodby sa otvoreným priestorom dostanete priamo do obývačky spojenej s kuchyňou, kde sa môžete stretnúť celá rodina, ale strávite tu aj príjemné chvíle s priateľmi. Počas slnečných dní sa môžete porozprávať a vypiť kávu s priateľmi na priestrannej loggii, na ktorú sa viete dostať nielen z obývačky ale aj zo spálne a izby.

 

V cene bytu získate omaľovanie stien nabielo, plastové 6 komorové okná s trojsklom a francúzske okno smerom na loggiu. Podlaha v byte je vyriešená plávajúcou podlahou s podlahovým kúrením, pri ktorej si môžete vybrať z 3 odtieňov. Kúpeľňa s toaletou je vyriešená s obkladom a dlažbou, sanita je v cene bytu. Pokiaľ máte vlastnú sanitu, je možné dohodnúť zľavu z celkovej ceny bytu. WC je zapustené v stene. V celom byte sa nachádzajú zásuvky a vypínače bielej farby od spoločnosti Legrand Valea. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka, interiérové dvere ani svietidlá. Svietidlá vám vieme namontovať v cene bytu.

 

Pri kúpe bytu získate alikvotný podiel pozemku pod bytovkou. Predpokladaný odhad mesačných energií je 100 – 130 € (vykurovanie centrálnou vlastnou kotolňou, mestský odpad, mestská voda, ...).

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia