Byt č. 11, 2 – izbový byt

- predaný
 
Predaný

Cena s DPH

0 €


Cena bez DPH

0 €

Celková výmera 57.8 m2
Loggia 3,65 m2
Zádverie 5,43 m2
Spálňa 15,86 m2
Obývacia izba 23,29 m2
Kuchyňa 8,17 m2
Kúpeľňa 3,75 m2
WC 1,30 m2
Pivnica č. 19 + 1 500 € 3,50 m2

 

Priestranný 2 izbový byt je vhodný pre páry, ktoré milujú východ slnka a pokojné prostredie. Na východ orientovaný byt ponúka všetko, čo potrebujete, či už ste mladý pár alebo ľudia v zrelom veku. Pri vstupe do bytu vás milo prekvapí veľkosť úložného priestoru na chodbe, ktorý sme zapracovali do vstavaného šatníka. Priamo z chodby sa dostanete do otvoreného priestoru obývacej izby s kuchyňou. Priestor sme pre vás navrhli moderne, práve preto obývaciu izbu presvetľuje veľké okno a taktiež balkónové dvere. Na loggiu s krásnym východom slnka sa dostanete z obývacej izby a zo spálne, preto nezáleží na tom, či vám partner donesie rannú kávu do postele alebo si ju spravíte spolu v kuchyni. Každý deň a východ slnka bude v tomto byte neopakovateľný.

 

V cene bytu získate omaľovanie stien nabielo, plastové 6 komorové okná s trojsklom a francúzske okno smerom na loggiu. Podlaha v byte je vyriešená plávajúcou podlahou s podlahovým kúrením, pri ktorej si môžete vybrať z 3 odtieňov. Kúpeľňa s toaletou je vyriešená s obkladom a dlažbou, sanita je v cene bytu. Pokiaľ máte vlastnú sanitu, je možné dohodnúť zľavu z celkovej ceny bytu. WC je zapustené v stene. V celom byte sa nachádzajú zásuvky a vypínače bielej farby od spoločnosti Legrand Valea. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka, interiérové dvere ani svietidlá. Svietidlá vám vieme namontovať v cene bytu.

 

Pri kúpe bytu získate alikvotný podiel pozemku pod bytovkou. Predpokladaný odhad mesačných energií je 100 – 130 € (vykurovanie centrálnou vlastnou kotolňou, mestský odpad, mestská voda, ...).

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia