Byt č. 11, 3 – izbový

- predaný
 
Predaný
Celková výmera 57.8 m2
Loggia 3,65 m2
Zádverie 5,43 m2
Spálňa 15,86 m2
Obývacia izba 23,29 m2
Kuchyňa 8,17 m2
Kúpeľňa 3,75 m2
WC 1,30 m2
Pivnica č. 19 + 1 500 € 3,50 m2

 

3 izbový byt je moderne a priestranne navrhnutý. Vo vstupnej chodbe sa nachádza šatník a naľavo sú jedny dvere do kúpeľne a druhé dvere do WC. Priamymi krokmi z chodby sa ocitneme v spálni, ktorá je presvetlená balkónovými dverami orientovanými na východ. Vychádzajúce lúče slnka vás ráno prebudia a umožnia vám vypiť rannú kávu na balkóne. Nielen balkónovými dverami cez spálňu, ale aj z chodby sa dostanete do priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou. Obývacia izba je presvetlená denným svetlom z balkóna i oknom orientovaným na východ. Dispozične moderne navrhnutý 3 izbový byt je vhodný pre mladý pár aj jednotlivca, ktorý získajú priestor pre pokojné bývanie v byte a spoločenské využitie priamo v bytovke FIM vďaka umiestnenia kaviarne na 1. poschodí.

 

V cene bytu získate omaľovanie stien nabielo, plastové 6 komorové okná s trojsklom a francúzske okno smerom na loggiu. Podlaha v byte je vyriešená plávajúcou podlahou s podlahovým kúrením, pri ktorej si môžete vybrať z 3 odtieňov. Kúpeľňa s toaletou je vyriešená s obkladom a dlažbou, sanita je v cene bytu. Pokiaľ máte vlastnú sanitu, je možné dohodnúť zľavu z celkovej ceny bytu. WC je zapustené v stene. V celom byte sa nachádzajú zásuvky a vypínače bielej farby od spoločnosti Legrand Valea. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka, interiérové dvere ani svietidlá. Svietidlá vám vieme namontovať v cene bytu.

 

Pri kúpe bytu získate alikvotný podiel pozemku pod bytovkou. Predpokladaný odhad mesačných energií je 100 – 130 € (vykurovanie centrálnou vlastnou kotolňou, mestský odpad, mestská voda, ...).

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia