Byt č. 12, Priestranný 4 izbový byt

- predaný
 
Predaný
Celková výmera 98.29 m2
Balkón 3,65 m2
Zádverie 7,16 m2
Sklad 7,66 m2
Chodba 5,20 m2
Spálňa 14,40 m2
Obývacia izba 17,40 m2
Izba 9,86 m2
Izba 13,01 m2
Kuchyňa 13,75 m2
Kúpeľňa 7,90 m2
WC 1,95 m2
Pivnica č.29 (3NP) + 1 500 € 3,42 m2

 

V tomto priestrannom byte určite oceníte vynikajúce presvetlenie denným svetlom počas celého dňa, nakoľko je orientovaný až na 3 svetové strany. 4 izbový byt je orientovaný juh a západ a dokonca má malé okná aj v kúpeľni a zádverí, ktoré sú orientované na sever. Práve zádverie, ktoré sa nachádza pri vstupnej chodbe je skoro ako menšia izba s oknom a dverami. Je možné z neho vytvoriť priestranný šatník pre celú rodinu. Vo vstupnej chodbe je už navrhnutý aj vstavaný šatník, čiže úložný priestor vám v tomto byte nebude chýbať. Priestrannosť v slnečnom 4 izbovom byte je dosiahnutá nielen veľkometrážnymi izbami ale aj voľným prechodom z chodby do kuchyne prepojenej s obývacou miestnosťou. V kuchyni si spravíte pukance k večernému filmu či spoločenskej hre, ktorú si zahráte spolu v obývačke, alebo si užijete západ slnka na balkóne spolu s partnerom. K bytu získate aj skladný priestor na spoločnej chodbe na 3. poschodí.

 

V cene bytu získate omaľovanie stien nabielo, plastové 6 komorové okná s trojsklom a francúzske okno smerom na balkón/terasu/záhradu. Podlaha v byte je vyriešená plávajúcou podlahou s podlahovým kúrením, pri ktorej si môžete vybrať z 3 odtieňov. Kúpeľňa s toaletou je vyriešená s obkladom a dlažbou, sanita je v cene bytu. Pokiaľ máte vlastnú sanitu, je možné dohodnúť zľavu z celkovej ceny bytu. WC je zapustené v stene. V celom byte sa nachádzajú zásuvky a vypínače bielej farby od spoločnosti Legrand Valea. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka, interiérové dvere ani svietidlá. Svietidlá vám vieme namontovať v cene bytu.

 

Pri kúpe bytu získate alikvotný podiel pozemku pod bytovkou. Predpokladaný odhad mesačných energií je 100 – 130 € (vykurovanie centrálnou vlastnou kotolňou, mestský odpad, mestská voda, ...).

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia