Byt č. 15, 2 – izbový byt

- predaný
 
Predaný
Celková výmera 51.48 m2
Balkón 3,00 m2
Zádverie 3,92 m2
Spálňa 13,98 m2
Obývacia izba 23,73 m2
Kúpeľňa + WC 4,55 m2
Kuchyňa 5,30 m2
Pivnica č.21 + 1 500 € 3,50 m2

 

Väčší 2 izbový byt o rozlohe 51,48 m2 má moderne riešenú dispozíciu bytu. Priestor sme aj opticky zväčšili spojením kuchyne s obývacou izbou. Po vstupe do bytu sa dostanete do chodby, kde sa nachádza pripravený priestor pre šatník. Následne môžete prejsť do obývacej izby, ktorá od chodby nie je predelená dverami. Obývaciu izbu s kuchyňou presvetľuje veľké francúzske okno, čím je dosiahnuté dostatočné denné osvetlenie pre celú miestnosť. Z obývacej izby sa dostanete na balkón, kde si môžete vychutnať slnečné lúče počas teplých dní. Kúpeľňa s wc je spojená, čím sa získal dostatok priestoru na umiestnenie vane do kúpeľne. Byt je vhodný hlavne pre mladé páry, prípadne jednotlivca keďže jeho hlavnými miestnosťami sú spálňa a obývačka spojená s kuchyňou. 

 

V cene bytu získate omaľovanie stien nabielo, plastové 6 komorové okná s trojsklom a francúzske okno smerom na balkón. Podlaha v byte je vyriešená plávajúcou podlahou s podlahovým kúrením, pri ktorej si môžete vybrať z 3 odtieňov. Kúpeľňa s toaletou je vyriešená s obkladom a dlažbou, sanita je v cene bytu. Pokiaľ máte vlastnú sanitu, je možné dohodnúť zľavu z celkovej ceny bytu. WC je zapustené v stene. V celom byte sa nachádzajú zásuvky a vypínače bielej farby od spoločnosti Legrand Valea. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka, interiérové dvere ani svietidlá. Svietidlá vám vieme namontovať v cene bytu.

 

Pri kúpe bytu získate alikvotný podiel pozemku pod bytovkou. Predpokladaný odhad mesačných energií je 100 – 130 € (vykurovanie centrálnou vlastnou kotolňou, mestský odpad, mestská voda, ...).

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia