Byt č. 17, 3 – izbový

- predaný
 
Predaný
Celková výmera 76.01 m2
Balkón 2,50 m2
Zádverie 6,54 m2
Chodba 4,08 m2
Spálňa 14,10 m2
Izba 10,19 m2
Obývacia izba 22,29 m2
Kuchyňa 9,98 m2
Špajza 3,00 m2
Kúpeľňa 4,45 m2
WC 1,45 m2
Pivnica č.15 (1NP) + 1 000 € 2,23 m2

 

Pri vstupe do priestranného 3 izbového bytu vás očarí priestor v zádverí a presvetlenie chodby denným svetlom vďaka oknu naľavo od vstupných dverí. Za zmienku stojí aj sklad vytvorený ako miestnosť oddelená na chodbe. Sklad vám dáva na výber viacero možností využitia. Môžete z neho spraviť veľký šatník alebo miestnosť na uloženie upratovacích a čistiacich potrieb. 3 izbový byt má modernú dispozíciu. Z chodby sa dostaneme priamo do obývacej izby, ktorá je spojená s kuchyňou. Obývacia izba je presvetlená balkónovými dverami orientovanými na západ. Kuchyňa má vlastné okno, ktoré je orientované na sever a tiež špajzu na uskladnenie potravín. Spálňa aj izba sú orientované na východ, čo umožňuje užiť si skoré ranné lúče slnka. Kúpeľňa s WC sú oddelené a jednoznačnou výhodou je aj umiestnenie umývadla vo WC. Komfortné bývanie v 3 izbovom byte je vhodné pre mladú rodinu s deťmi, kde každý člen rodiny získa priestor pre svoje súkromie a spoločne sa môžu porozprávať v priestrannej obývacej izbe s kuchyňou.

 

V cene bytu získate omaľovanie stien nabielo, plastové 6 komorové okná s trojsklom a francúzske okno smerom na balkón. Podlaha v byte je vyriešená plávajúcou podlahou s podlahovým kúrením, pri ktorej si môžete vybrať z 3 odtieňov. Kúpeľňa s toaletou je vyriešená s obkladom a dlažbou, sanita je v cene bytu. Pokiaľ máte vlastnú sanitu, je možné dohodnúť zľavu z celkovej ceny bytu. WC je zapustené v stene. V celom byte sa nachádzajú zásuvky a vypínače bielej farby od spoločnosti Legrand Valea. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka, interiérové dvere ani svietidlá. Svietidlá vám vieme namontovať v cene bytu.

 

Pri kúpe bytu získate alikvotný podiel pozemku pod bytovkou. Predpokladaný odhad mesačných energií je 100 – 130 € (vykurovanie centrálnou vlastnou kotolňou, mestský odpad, mestská voda, ...).

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia