Byt č. 18, 3 – izbový

- predaný
 
Predaný
Celková výmera 83.48 m2
Loggia 8,08 m2
Zádverie 10,40 m2
Izba 15,66 m2
Obývacia izba 20,37 m2
Spálňa 16,20 m2
Kuchyňa 6,95 m2
Špajza 4,84 m2
Kúpeľňa 5,40 m2
WC 3,66 m2
Pivnica č.10 (1NP) + 1 000 € 3,27 m2

 

Priestranný, moderný 4 izbový byt poskytuje dostatok priestoru pre mladú rodinu s deťmi. Pri vstupe vás očarí priestor na šatník a veľký priestor oddelený od chodby, ktorý slúži ako sklad. Zo skladu je možné spraviť aj miestnosť ako šatník, čo určite ocení celá rodina, hlavne ženské osadenstvo bytu. Keď sa vyberiete napravo z chodby ocitnete sa v priestrannej, presvetlenej kuchyni s obývacou miestnosťou. Z obývacej miestnosti sa cez balkónové dvere dostanete na balkón, ktorý je spoločný pre všetky obytné miestnosti v byte. Aj zo spálne aj z izby sa dostanete na balkón, ktorý je orientovaný na východ. Moderný 4 izbový byt má jednu veľkú výhodu, a to dve kúpeľne. Jedna kúpeľňa je s vaňou a práčkou a druhá kúpeľňa je spojená s WC. Výhodu dvoch kúpeľní ocenia všetci členovia rodiny hlavne ráno a večer.

 

V cene bytu získate omaľovanie stien nabielo, plastové 6 komorové okná s trojsklom a francúzske okno smerom na loggiu. Podlaha v byte je vyriešená plávajúcou podlahou s podlahovým kúrením, pri ktorej si môžete vybrať z 3 odtieňov. Kúpeľňa s toaletou je vyriešená s obkladom a dlažbou, sanita je v cene bytu. Pokiaľ máte vlastnú sanitu, je možné dohodnúť zľavu z celkovej ceny bytu. WC je zapustené v stene. V celom byte sa nachádzajú zásuvky a vypínače bielej farby od spoločnosti Legrand Valea. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka, interiérové dvere ani svietidlá. Svietidlá vám vieme namontovať v cene bytu.

 

Pri kúpe bytu získate alikvotný podiel pozemku pod bytovkou. Predpokladaný odhad mesačných energií je 100 – 130 € (vykurovanie centrálnou vlastnou kotolňou, mestský odpad, mestská voda, ...).

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia