Byt č. 19, 3 – izbový

- rezervovaný
 
Rezervovaný
Celková výmera 69.71 m2
Kuchyňa 8,17 m2
Zádverie 5,43 m2
WC 1,30 m2
Obývacia izba 23,29 m2
Kúpeľňa 3,75 m2
Loggia 3,65 m2
Spálňa 15,86 m2
Pivnica č.22 + 1 500 € 3,50 m2
Šatník (izba) 11,9 m2

 

3 izbový byt je moderne a priestranne navrhnutý. Vo vstupnej chodbe sa nachádza šatník a naľavo sú jedny dvere do kúpeľne a druhé dvere do WC. Priamymi krokmi z chodby sa ocitneme v spálni, ktorá je presvetlená balkónovými dverami orientovanými na východ. Vychádzajúce lúče slnka vás ráno prebudia a umožnia vám vypiť rannú kávu na balkóne. Nielen balkónovými dverami cez spálňu, ale aj z chodby sa dostanete do priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou. Obývacia izba je presvetlená denným svetlom z balkóna i oknom orientovaným na východ. Dispozične moderne navrhnutý 3 izbový byt je vhodný pre mladý pár aj jednotlivca, ktorý získajú priestor pre pokojné bývanie v byte a spoločenské využitie priamo v bytovke FIM vďaka umiestnenia kaviarne na 1. poschodí.

 

V cene bytu získate omaľovanie stien nabielo, plastové 6 komorové okná s trojsklom a francúzske okno smerom na loggiu. Podlaha v byte je vyriešená plávajúcou podlahou s podlahovým kúrením, pri ktorej si môžete vybrať z 3 odtieňov. Kúpeľňa s toaletou je vyriešená s obkladom a dlažbou, sanita je v cene bytu. Pokiaľ máte vlastnú sanitu, je možné dohodnúť zľavu z celkovej ceny bytu. WC je zapustené v stene. V celom byte sa nachádzajú zásuvky a vypínače bielej farby od spoločnosti Legrand Valea. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka, interiérové dvere ani svietidlá. Svietidlá vám vieme namontovať v cene bytu.

 

Pri kúpe bytu získate alikvotný podiel pozemku pod bytovkou. Predpokladaný odhad mesačných energií je 100 – 130 € (vykurovanie centrálnou vlastnou kotolňou, mestský odpad, mestská voda, ...).

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia