Byt č. 2, 2 – izbový byt so záhradou

- predaný
 
Predaný

Cena na vyžiadanie

Celková výmera 52.11 m2
Záhradka 33,40 m2
Zádverie + šatník 3,98 m2
WC 1,80 m2
Kúpeľňa 3,75 m2
Spálňa 14,40 m2
Kuchyňa 5,34 m2
Obývacia izba 22,84 m2
Pivnica č.2 (1NP) + 1 000 € 2,73 m2

 

Na južnú časť orientovaný 2 izbový byt ponúka všetko, čo potrebuje mladý pár pre svoje pohodlie.  Priamo vo vstupnej chodbe sa nachádza vstavaný šatník. Z chodby sa dostanete priamo do kuchyne spojenej s obývacou izbou. Spojením týchto dvoch miestností získavate otvorený priestor, ktorý je nadmieru osvetlený vďaka terasovým dverám s oknom. Ak by ste predsalen chceli opticky oddeliť tieto dva priestory, môžete medzi ne umiestniť jedálenský stôl. Nemusíme sa obávať, ostane vám dosť priestoru na „prechod“ z kuchyne do obývacej izby. Do spálne sa zmestí nielen manželská posteľ s nočnými stolíkmi, ale aj vstavaná skriňa, ktorá bude slúžiť na uloženie nielen manželkiných ale aj manželových vecí. Z obývacej izby aj spálne sa môžete dostať na priestrannú záhradu, kde je možné počas teplých dní spraviť si letné posedenie.

 

V cene bytu získate omaľovanie stien nabielo, plastové 6 komorové okná s trojsklom a francúzske okno smerom na záhradu. Podlaha v byte je vyriešená plávajúcou podlahou s podlahovým kúrením, pri ktorej si môžete vybrať z 3 odtieňov. Kúpeľňa s toaletou je vyriešená s obkladom a dlažbou, sanita je v cene bytu. Pokiaľ máte vlastnú sanitu, je možné dohodnúť zľavu z celkovej ceny bytu. WC je zapustené v stene. V celom byte sa nachádzajú zásuvky a vypínače bielej farby od spoločnosti Legrand Valea. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka, interiérové dvere ani svietidlá. Svietidlá vám vieme namontovať v cene bytu.

 

 

Pri kúpe bytu získate alikvotný podiel pozemku pod bytovkou. Predpokladaný odhad mesačných energií je 100 – 130 € (vykurovanie centrálnou vlastnou kotolňou, mestský odpad, mestská voda,..).

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia