Byt č. 20, 4 – izbový

- predaný
 
Predaný
Celková výmera 98.29 m2
Balkón 3,65 m2
Zádverie 7,16 m2
Sklad 7,66 m2
Obývacia izba 17,40 m2
Kúpeľňa 7,90 m2
Chodba 5,20 m2
Spálňa 14,40 m2
Kuchyňa 13,75 m2
WC 1,95 m2
Izba 9,86 m2
Izba 13,01 m2
Pivnica č. 23 + 1 500€ 3,50 m2

 

Pri vchode do 4 izbového bytu vás očarí neskutočne veľký priestor. Luxusný štvorizbák ponúka všetko, čo rodina potrebuje pre svoj kľudný život. Každý člen rodiny si nájde svoje miesto pre osobnú realizáciu a celá rodina sa stretne, porozpráva a strávi spoločné chvíle v priestrannej obývacej izbe spojenej s kuchyňou. Celý byt je presvetlený denným svetlom z troch svetových strán. Obývacia izba s kuchyňou je presvetlená francúzskym oknom orientovaným na juh. Izby a spálňa sú presvetlené oknami orientovanými na západ. V 4 izbovom byte sa nachádza aj technická miestnosť, resp. sklad s vlastným oknom, ktorý je možné využiť ako úložný priestor ale aj ako veľký priestranný šatník pre celú rodinu. Veľkou výhodou je aj okno v kúpeľni orientované na sever, čo zabezpečí prísun denného svetla aj jednoduché a najúčinnejšie vetranie. Samozrejmosťou je oddelená kúpeľňa od wc.

 

V cene bytu získate omaľovanie stien nabielo, plastové 6 komorové okná s trojsklom a francúzske okno smerom na balkón. Podlaha v byte je vyriešená plávajúcou podlahou s podlahovým kúrením, pri ktorej si môžete vybrať z 3 odtieňov. Kúpeľňa s toaletou je vyriešená s obkladom a dlažbou, sanita je v cene bytu. Pokiaľ máte vlastnú sanitu, je možné dohodnúť zľavu z celkovej ceny bytu. WC je zapustené v stene. V celom byte sa nachádzajú zásuvky a vypínače bielej farby od spoločnosti Legrand Valea. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka, interiérové dvere ani svietidlá. Svietidlá vám vieme namontovať v cene bytu.

 

Pri kúpe bytu získate alikvotný podiel pozemku pod bytovkou. Predpokladaný odhad mesačných energií je 100 – 130 € (vykurovanie centrálnou vlastnou kotolňou, mestský odpad, mestská voda, ...).

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia