Byt č. 21, 2 – izbový

- predaný
 
Predaný
Celková výmera 51.65 m2
Kuchyňa 5,08 m2
Zádverie 3,73 m2
WC 1,30 m2
Obývacia izba 22,84 m2
Kúpeľňa 4,30 m2
Loggia 3,00 m2
Spálňa 14,40 m2
Pivnica č.32 (4NP) + 1 500 € 3,42 m2

 

Vo veľkom dvojizbovom byte na vás čaká priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou. Byt je orientovaný na juh, v obývacej izbe sa nachádza aj balkón, ktorý presvetlí i kuchyňu. Kúpeľňa je oddelená od wc, čo je dnes už luxus pre dvojizbový byt. Rozmery kúpeľne dovoľujú bezproblémové umiestnenie vane i práčky. Miestnosť pre WC je navrhnutá tak, aby sa tam zmestila nielen toaleta, ale aj malé umývadlo. Dvojizbový byt v bytovke FIM je navrhnutý pre pokojné bývanie jednotlivca a mladý pár.

 

V cene bytu získate omaľovanie stien nabielo, plastové 6 komorové okná s trojsklom a francúzske okno smerom na loggiu. Podlaha v byte je vyriešená plávajúcou podlahou s podlahovým kúrením, pri ktorej si môžete vybrať z 3 odtieňov. Kúpeľňa s toaletou je vyriešená s obkladom a dlažbou, sanita je v cene bytu. Pokiaľ máte vlastnú sanitu, je možné dohodnúť zľavu z celkovej ceny bytu. WC je zapustené v stene. V celom byte sa nachádzajú zásuvky a vypínače bielej farby od spoločnosti Legrand Valea. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka, interiérové dvere ani svietidlá. Svietidlá vám vieme namontovať v cene bytu.

 

Pri kúpe bytu získate alikvotný podiel pozemku pod bytovkou. Predpokladaný odhad mesačných energií je 100 – 130 € (vykurovanie centrálnou vlastnou kotolňou, mestský odpad, mestská voda, ...).

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia