Byt č. 21, 2 – izbový

- predaný
 
Predaný

Cena s DPH


Cena bez DPH

0 €

Celková výmera 51.65 m2
Kuchyňa 5,08 m2
Zádverie 3,73 m2
WC 1,30 m2
Obývacia izba 22,84 m2
Kúpeľňa 4,30 m2
Loggia 3,00 m2
Spálňa 14,40 m2
Pivnica č.32 (4NP) + 1 500 € 3,42 m2

 

Vo veľkom dvojizbovom byte na vás čaká priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou. Byt je orientovaný na juh, v obývacej izbe sa nachádza aj balkón, ktorý presvetlí i kuchyňu. Kúpeľňa je oddelená od wc, čo je dnes už luxus pre dvojizbový byt. Rozmery kúpeľne dovoľujú bezproblémové umiestnenie vane i práčky. Miestnosť pre WC je navrhnutá tak, aby sa tam zmestila nielen toaleta, ale aj malé umývadlo. Dvojizbový byt v bytovke FIM je navrhnutý pre pokojné bývanie jednotlivca a mladý pár.

 

V cene bytu získate omaľovanie stien nabielo, plastové 6 komorové okná s trojsklom a francúzske okno smerom na loggiu. Podlaha v byte je vyriešená plávajúcou podlahou s podlahovým kúrením, pri ktorej si môžete vybrať z 3 odtieňov. Kúpeľňa s toaletou je vyriešená s obkladom a dlažbou, sanita je v cene bytu. Pokiaľ máte vlastnú sanitu, je možné dohodnúť zľavu z celkovej ceny bytu. WC je zapustené v stene. V celom byte sa nachádzajú zásuvky a vypínače bielej farby od spoločnosti Legrand Valea. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka, interiérové dvere ani svietidlá. Svietidlá vám vieme namontovať v cene bytu.

 

Pri kúpe bytu získate alikvotný podiel pozemku pod bytovkou. Predpokladaný odhad mesačných energií je 100 – 130 € (vykurovanie centrálnou vlastnou kotolňou, mestský odpad, mestská voda, ...).

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia