Byt č. 22, 1 – izbový

- predaný
 
Predaný

Cena na vyžiadanie

Celková výmera 22.78 m2
Zádverie 4,46 m2
Obývacia izba 14,73 m2
Kúpeľňa 3,59 m2
Pivnica č.33 (4NP) + 1 500 € 3,37 m2

 

Jednoizbový byt orientovaný na juh v bytovke FIM je vhodný pre jednotlivca i nenáročný mladý pár. Vo vstupnej chodbe je priestor pre šatník, čo následne ušetrí priestor v obytnej izbe. Obytná izba je navrhnutá tak, aby bol rozčlenený kuchynský kút a tiež útulny priestor pre pokojný odpočinok. Kúpeľňa s WC je spojená, čo zaručí dostatok priestoru aj pre umiestnenie práčky.

 

Pri kúpe bytu získate alikvotný podiel pozemku pod bytovkou. Predpokladaný odhad mesačných energií je 100 – 130 € (vykurovanie centrálnou vlastnou kotolňou, mestský odpad, mestská voda, ...).

 

V cene bytu získate omaľovanie stien nabielo, plastové 6 komorové okná s trojsklom. Podlaha v byte je vyriešená plávajúcou podlahou s podlahovým kúrením, pri ktorej si môžete vybrať z 3 odtieňov. Kúpeľňa s toaletou je vyriešená s obkladom a dlažbou, sanita je v cene bytu. Pokiaľ máte vlastnú sanitu, je možné dohodnúť zľavu z celkovej ceny bytu. WC je zapustené v stene. V celom byte sa nachádzajú zásuvky a vypínače bielej farby od spoločnosti Legrand Valea. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka, interiérové dvere ani svietidlá. Svietidlá vám vieme namontovať v cene bytu.

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia