Byt č. 23, 2 – izbový

- predaný
 
Predaný
Celková výmera 51.48 m2
Balkón 3,00 m2
Zádverie 3,92 m2
Obývacia izba 23,73 m2
Kuchyňa 5,30 m2
Kúpeľňa 4,55 m2
Spálňa 13,98 m2
Pivnica č.34 (4NP) + 1 500 € 3,37 m2

 

Dvojizbový byt je presvetlený denným svetlom, orientovaný na juh. Vo vstupnej chodbe sa nachádza priestor pre vstavaný šatník, čo ušetrí priestor v spálni. Kuchyňa je spojená s obývacou izbou, čo umožňuje spraviť v strede miestnosti jedálenskú časť, čo opticky predelí tieto dve miestnosti. Z obývacej izby sa dostaneme na balkón a rannú kávu je možné vychutnať si aj pri prvých ranných lúčoch slnka. Kúpeľňa je spojená s WC, čo umožňuje aj umiestnenie práčky v kúpeľni. Dvojizbový byt je vhodný pre mladý pár aj jednotlivca, ktorí hľadajú pokojné bývanie v dobrej lokalite.

 

V cene bytu získate omaľovanie stien nabielo, plastové 6 komorové okná s trojsklom a francúzske okno smerom na balkón. Podlaha v byte je vyriešená plávajúcou podlahou s podlahovým kúrením, pri ktorej si môžete vybrať z 3 odtieňov. Kúpeľňa s toaletou je vyriešená s obkladom a dlažbou, sanita je v cene bytu. Pokiaľ máte vlastnú sanitu, je možné dohodnúť zľavu z celkovej ceny bytu. WC je zapustené v stene. V celom byte sa nachádzajú zásuvky a vypínače bielej farby od spoločnosti Legrand Valea. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka, interiérové dvere ani svietidlá. Svietidlá vám vieme namontovať v cene bytu.

 

Pri kúpe bytu získate alikvotný podiel pozemku pod bytovkou. Predpokladaný odhad mesačných energií je 100 – 130 € (vykurovanie centrálnou vlastnou kotolňou, mestský odpad, mestská voda, ...).

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia