Byt č. 24, 3 – izbový

- predaný
 
Predaný

Cena na vyžiadanie

Celková výmera 72.96 m2
Chodba 7,33 m2
Zádverie 4,12 m2
Spálňa 12,95 m2
Obývacia izba 20,25 m2
Kúpeľňa 4,83 m2
Loggia 13,00 m2
Kuchyňa 9,10 m2
WC 1,70 m2
Izba 10,58 m2
Špajza 2,10 m2
Pivnica č.13 (1NP) + 1 000 € 2,23 m2

 

Denným svetlom presvetlený 3 izbový byt spĺňa všetko, čo mladá rodina potrebuje pre pokojné bývanie. Pri vstupe do bytu vás očarí priestor pre šatník a priamy vstup do obývacej izby s kuchyňou. Obývacia izba s kuchyňou je presvetlená z troch strán. Kuchynská linka je presvetlená priamo oknom orientovaným na sever. Pri kuchyni sa nachádza aj špajza na uskladnenie potravín. Jedálenská časť je presvetlená denným svetlom z okna orientovaného na východ, čo vám umožní užiť si ranné lúče pri pití rannej kávy. Obývacia izba je presvetlená nielen oknom, ale aj balkónovými dverami orientovanými na juh. Z izby aj zo spálne je možné dostať sa priamo na loggiu. Veľkou výhodou je kúpeľňa s oknom, čo zabezpečí dostatočné vetranie po dlhom kúpeli vo vani. Kúpeľňa je rozmerovo navrhnutá tak, aby ste do nej bezproblémovo umiestnili aj práčku. WC je oddelené od kúpeľne a pre lepší komfort je vo wc umiestnené aj umývadlo.

 

V cene bytu získate omaľovanie stien nabielo, plastové 6 komorové okná s trojsklom a francúzske okno smerom na loggiu. Podlaha v byte je vyriešená plávajúcou podlahou s podlahovým kúrením, pri ktorej si môžete vybrať z 3 odtieňov. Kúpeľňa s toaletou je vyriešená s obkladom a dlažbou, sanita je v cene bytu. Pokiaľ máte vlastnú sanitu, je možné dohodnúť zľavu z celkovej ceny bytu. WC je zapustené v stene. V celom byte sa nachádzajú zásuvky a vypínače bielej farby od spoločnosti Legrand Valea. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka, interiérové dvere ani svietidlá. Svietidlá vám vieme namontovať v cene bytu.

 

Pri kúpe bytu získate alikvotný podiel pozemku pod bytovkou. Predpokladaný odhad mesačných energií je 100 – 130 € (vykurovanie centrálnou vlastnou kotolňou, mestský odpad, mestská voda, ...).

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia