Byt č. 25, 3 – izbový

- predaný
 
Predaný

Cena na vyžiadanie

Celková výmera 94.32 m2
Terasa 87,00 m2
Zádverie 10,60 m2
Chodba 8,60 m2
Spálňa 17,28 m2
Obývacia izba, kuchyňa 33,75 m2
Kúpeľňa 7,68 m2
WC 1,92 m2
Izba 14,49 m2
Pivnica č.12 (1NP) + 1 000 € 2,23 m2

 

 

Veľkorysý na metráž obývacej plochy ale aj terasy, aj takto môžeme opísať byt na najvyššom, piatom podlaží. Byt má naozaj štedro veľkú terasu – má úchvatných 87 m2. Zmestí sa vám na ňu sedenie, gril, kvety, záhony s bylinkami či detský bazénik a malé pieskovisko. Francúzske okná smerujúce na terasu garantujú svetlosť v celom byte – terasa má totiž tvar písmena „L“, takže prakticky obkolesuje celý byt. Vstupná hala ponúka priestor pre vstavané skrine, ktoré je možné využiť ako šatník. Vďaka tomu nemusíte riešiť večný problém kde uložiť vaše oblečenie, sezónne veci, športové náčinie alebo topánky. Priamo z chodby sa dostanete do všetkých ďalších izieb – spálne, detskej izby alebo pracovne, obývačky, ktorá je spojená s kuchyňou a do kúpeľne. WC je v byte umiestnené samostatne. Kúpeľňa je riešená moderne – ponúka miesto na vaňu, sprchový kút ale i práčku. Trojčlenná alebo štvorčlenná rodina nájde priestor na večerné rozhovory či hry v obývačke, ktorá je súčasťou kuchyne a jedálne. Ak ste milovníkom káv na terase, jógy, relaxovania či pestovania byliniek a zeleniny, v tomto byte nájdete určite miesto na všetky vaše obľúbené činnosti. A návštevy, tie sa k vám na terasu budú objednávať určite dopredu!

 

V cene bytu získate omaľovanie stien nabielo, plastové 6 komorové okná s trojsklom a francúzske okno smerom na terasu. Podlaha v byte je vyriešená plávajúcou podlahou s podlahovým kúrením, pri ktorej si môžete vybrať z 3 odtieňov. Kúpeľňa s toaletou je vyriešená s obkladom a dlažbou, sanita je v cene bytu. Pokiaľ máte vlastnú sanitu, je možné dohodnúť zľavu z celkovej ceny bytu. WC je zapustené v stene. V celom byte sa nachádzajú zásuvky a vypínače bielej farby od spoločnosti Legrand Valea. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka, interiérové dvere ani svietidlá. Svietidlá vám vieme namontovať v cene bytu.

 

Pri kúpe bytu získate alikvotný podiel pozemku pod bytovkou. Predpokladaný odhad mesačných energií je 100 – 130 € (vykurovanie centrálnou vlastnou kotolňou, mestský odpad, mestská voda, ...).

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia