Byt č. 26, 3 – izbový

- rezervovaný
 
Rezervovaný

Cena s DPH


Cena bez DPH

0 €

Celková výmera 69.71 m2
Terasa 2,90 m2
Zádverie 5,43 m2
Spálňa 15,85 m2
Obývacia izba 23,25 m2
Kuchyňa 8,15 m2
Kúpeľňa 3,75 m2
WC 1,30 m2
Pivnica č.11 (1NP) + 1 000 € 2,29 m2
Izba so svetlíkom 11,90 m2

 

 

Dvojizbový byt na piatom podlaží má síce najmenšiu terasu zo všetkých bytov na danom podlaží, vedie však na ňu francúzske okno, ktoré vám ju umožní naplno využiť. Zmestí sa vám na ňu sedenie pre dvoch, prípadne malé záhony kuchynských byliniek. Terasa má dva vstupy – jeden je hneď zo spálne a druhý z obývačky. Byt je výnimočný tým, že má oddelenú kúpeľňu od WC a veľmi pekne a moderne riešené prepojenie obývacej izby, jedálenskej časti a kuchyne. Veľké okno v obývačke umocní relax na gauči alebo spríjemní sedenie každej vašej návšteve. Tento dvojizbový byt sa vyníma nad inými dvojizbovými bytmi štedrou ponukou štvorcových metrov, dispozičným riešením, svetlosťou a hlavne pokojom, nakoľko sa nachádza na najvyššom poschodí a navyše v tichej lokalite. Ocenia ho preto nielen mladé páry ale tiež jednotlivci, ktorí na byte nájdu dostatočné miesto na oddych po práci.

 

V cene bytu získate omaľovanie stien nabielo, plastové 6 komorové okná s trojsklom a francúzske okno smerom na terasu. Podlaha v byte je vyriešená plávajúcou podlahou s podlahovým kúrením, pri ktorej si môžete vybrať z 3 odtieňov. Kúpeľňa s toaletou je vyriešená s obkladom a dlažbou, sanita je v cene bytu. Pokiaľ máte vlastnú sanitu, je možné dohodnúť zľavu z celkovej ceny bytu. WC je zapustené v stene. V celom byte sa nachádzajú zásuvky a vypínače bielej farby od spoločnosti Legrand Valea. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka, interiérové dvere ani svietidlá. Svietidlá vám vieme namontovať v cene bytu.

 

Pri kúpe bytu získate alikvotný podiel pozemku pod bytovkou. Predpokladaný odhad mesačných energií je 100 – 130 € (vykurovanie centrálnou vlastnou kotolňou, mestský odpad, mestská voda, ...).

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia