Byt č. 27, 4 – izbový

- predaný
 
Predaný

Cena na vyžiadanie

Celková výmera 108.34 m2
Zádverie 7,40 m2
Sklad 7,18 m2
Chodba 7,20 m2
Spálňa 18,10 m2
Terasa 84,00 m2
Špajza 1,20 m2
Práčovňa 1,64 m2
Obývacia izba 23,19 m2
Kúpeľňa 6,00 m2
Kuchyňa 6,20 m2
WC 1,43 m2
Izba 14,40 m2
Izba 14,40 m2

 

 

Moderná štvorčlenná rodina potrebuje hlavne priestor na spoločné stretávanie, varenie, šantenie a odkladanie vecí. Tento 4-izbový byt ponúka všetko vymenované, a navyše veľmi priestrannú slnečnú terasu, na ktorú vedú francúzske okná. Tie dodávajú celému bytu nielen šmrnc a štýl, ale aj svetlosť, čo oceníte najmä pri varení v kuchyni, alebo čítaní obľúbenej knihy v posteli v spálni, pretože práve tieto dve miestnosti poskytujú vstup na terasu. Ratanové sedenie a gril vám spravia z tohto miesta oázu pokoja, ktorá vás bude vítať po namáhavom dni v práci alebo po športe. Deti zmestia na terasu svoje obľúbené hračky, a v lete pod slnečníkom si môžu spraviť svoj vlastný detský kútik na čerstvom vzduchu. Mama v priestrannej kuchyni upečie sladkú ovocnú bublaninu a večer si všetci môžu zahrať obľúbené spoločenské hry – obývačka je natoľko veľká, že sem určite zmestíte aj rodinný jedálenský stôl. Dve detské izby ocenia hlavne tínedžeri, ktorí potrebujú svoje súkromie. A na všetky ostatné veci tu je špajza a šatník, ktorú je možné využiť aj ako pracovňu. Veľká rodina ocení určite samostatnú práčovňu, veď špinavej bielizne pri deťoch sa vždy nájde dosť. WC je oddelené od kúpeľne, do ktorej si môžete už teraz naplánovať pohodlnú vaňu.

 

V cene bytu získate omaľovanie stien nabielo, plastové 6 komorové okná s trojsklom a francúzske okno smerom na terasu. Podlaha v byte je vyriešená plávajúcou podlahou s podlahovým kúrením, pri ktorej si môžete vybrať z 3 odtieňov. Kúpeľňa s toaletou je vyriešená s obkladom a dlažbou, sanita je v cene bytu. Pokiaľ máte vlastnú sanitu, je možné dohodnúť zľavu z celkovej ceny bytu. WC je zapustené v stene. V celom byte sa nachádzajú zásuvky a vypínače bielej farby od spoločnosti Legrand Valea. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka, interiérové dvere ani svietidlá. Svietidlá vám vieme namontovať v cene bytu.

 

Pri kúpe bytu získate alikvotný podiel pozemku pod bytovkou. Predpokladaný odhad mesačných energií je 100 – 130 € (vykurovanie centrálnou vlastnou kotolňou, mestský odpad, mestská voda, ...).

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia