Byt č. 28, 4 – izbový

- predaný
 
Predaný

Cena na vyžiadanie

Celková výmera 86.7 m2
Terasa 38,00 m2
Menšia terasa 8,00 m2
Zádverie 5,17 m2
Chodba 7,22 m2
Spálňa 12,95 m2
Obývacia izba 22,72 m2
Kúpeľňa 3,95 m2
Kuchyňa 7,08 m2
WC 3,95 m2
Izba 11,83 m2
Izba 11,83 m2
Pivnica č.7 (1NP) + 1 500 € 3,4 m2

 

 

Slnečný byt na piatom podlaží je riešený ako 4-izbový s dvomi terasami. Prvá, väčšia, má tri vstupy – z dvoch detských izieb a z obývačky, ktorá je premyslene prepojená s kuchyňou a jedálenským stolom – aby bolo všetko blízko a po ruke, varenie, stolovanie, aj oddych po dobrej večeri a koláči. Terasa vám umožní tráviť letné víkendy pri grile a sviežej limonáde, aj keď nebývate na dome, ale na byte. Menšia terasa poskytuje súkromie rodičom, vstupuje sa na ňu z rodičovskej spálne, takže romantika je na tomto mieste zaručená. Výnimočnosť bytu spočíva aj v tom, že spacia časť rodičov a detí je oddelená spoločným kuchynským a obývačkovým priestorom – takto majú viac súkromia nielen dospelí, ale aj tínedžeri, ktorých nočné telefonovanie či četovanie vás v tomto byte rozhodne nevyruší. Plusom sú aj dve priestranné kúpeľne. WC je oddelené a je možné mať pri ňom aj práčku, ktorá sa väčšinou esteticky nehodí do kúpeľne, kde dominuje pekná vaňa alebo sprchový kút. V tomto štvorizbovom byte nájde určite každý člen rodiny svoje miesto na prácu, učenie, relax ale i zábavu.

 

V cene bytu získate omaľovanie stien nabielo, plastové 6 komorové okná s trojsklom a francúzske okno smerom na terasu. Podlaha v byte je vyriešená plávajúcou podlahou s podlahovým kúrením, pri ktorej si môžete vybrať z 3 odtieňov. Kúpeľňa s toaletou je vyriešená s obkladom a dlažbou, sanita je v cene bytu. Pokiaľ máte vlastnú sanitu, je možné dohodnúť zľavu z celkovej ceny bytu. WC je zapustené v stene. V celom byte sa nachádzajú zásuvky a vypínače bielej farby od spoločnosti Legrand Valea. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka, interiérové dvere ani svietidlá. Svietidlá vám vieme namontovať v cene bytu.

 

Pri kúpe bytu získate alikvotný podiel pozemku pod bytovkou. Predpokladaný odhad mesačných energií je 100 – 130 € (vykurovanie centrálnou vlastnou kotolňou, mestský odpad, mestská voda, ...).

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia