Byt č. 3, 3 – izbový byt so záhradou

- predaný
 
Predaný

Cena na vyžiadanie

Celková výmera 74.53 m2
Záhradka 48,64 m2
Zádverie + šatník 8,34 m2
WC 1,20 m2
Kúpeľňa 5,15 m2
Spálňa 14,20 m2
Izba 14,77 m2
Obývacia izba 23,73 m2
Kuchyňa 6,00 m2
Špajza 1,11 m2
Pivnica č.3 (1NP) + 1 000 € 2,73 m2

 

Južne orientovaný 3 izbový byt je vhodný pre mladé rodiny s deťmi a tiež pre pár, ktorý využije tretiu izbu ako svoju pracovňu. Pri vstupe do bytu vás očarí veľká chodba s priestormi pre šatník z každej strany. V celom byte je dostatok úložného priestoru, pri kuchyni sa nachádza aj špajza na potraviny. Prepojenosťou obývačky s kuchyňou získavate otvorený priestor, ktorý je presvetlený veľkými terasovými dverami. Na svoju záhradu sa dostanete nielen z obývacej izby, ale aj zo spálne a detskej izby. Samozrejmosťou je kúpeľňa oddelená od toalety. V kúpeľni je navrhnutá vaňa spolu s práčkou aj umývadlom.

 

V cene bytu získate omaľovanie stien nabielo, plastové 6 komorové okná s trojsklom a francúzske okno smerom na záhradu. Podlaha v byte je vyriešená plávajúcou podlahou s podlahovým kúrením, pri ktorej si môžete vybrať z 3 odtieňov. Kúpeľňa s toaletou je vyriešená s obkladom a dlažbou, sanita je v cene bytu. Pokiaľ máte vlastnú sanitu, je možné dohodnúť zľavu z celkovej ceny bytu. WC je zapustené v stene. V celom byte sa nachádzajú zásuvky a vypínače bielej farby od spoločnosti Legrand Valea. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka, interiérové dvere ani svietidlá. Svietidlá vám vieme namontovať v cene bytu.

 

Pri kúpe bytu získate alikvotný podiel pozemku pod bytovkou. Predpokladaný odhad mesačných energií je 100 – 130 € (vykurovanie centrálnou vlastnou kotolňou, mestský odpad, mestská voda, ...).

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia