Byt č. 4, 3 – izbový byt so záhradou

- predaný
 
Predaný

Cena na vyžiadanie

Celková výmera 72.94 m2
Záhradka 59,10 m2
Zádverie + šatník 4,23 m2
WC 1,70 m2
Kúpeľňa 4,70 m2
Spálňa 12,95 m2
Chodba 7,33 m2
Izba 10,58 m2
Obývacia izba 20,25 m2
Kuchyňa 9,10 m2
Špajza 2,1 m2
Pivnica č.4 (1NP) + 1 500 € 3,42 m2

 

Južne orientovaný 3 izbový byt sa nachádza pri vstupe do bytového domu.  Pri vstupe do bytu vás čaká chodba so vstavaným šatníkom a rýchly prístup do všetkých neprechodných izieb. V byte je dostatok úložného priestoru, nachádza sa v ňom aj špajza pri kuchyni. Výhodou bytu je aj veľká priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou, ktorá je presvetlená denným svetlom z okna pri kuchynskej časti a denným svetlom z terasových dverí, ktoré sú v obývacej časti. Pri rannej káve v kuchyni si môžete užiť východ slnka. Na terasu sa dostanete nielen z obývacej izby, ale aj zo spálne a detskej izby. Samozrejmosťou je kúpeľňa oddelená od toalety. V kúpeľni je navrhnutá vaňa spolu s práčkou aj umývadlom. Tento byt je vhodný pre mladé rodiny s deťmi a tiež páry, ktoré si chcú svoj život užiť, nielen prežiť.

 

V cene bytu získate omaľovanie stien nabielo, plastové 6 komorové okná s trojsklom a francúzske okno smerom na záhradu. Podlaha v byte je vyriešená plávajúcou podlahou s podlahovým kúrením, pri ktorej si môžete vybrať z 3 odtieňov. Kúpeľňa s toaletou je vyriešená s obkladom a dlažbou, sanita je v cene bytu. Pokiaľ máte vlastnú sanitu, je možné dohodnúť zľavu z celkovej ceny bytu. WC je zapustené v stene. V celom byte sa nachádzajú zásuvky a vypínače bielej farby od spoločnosti Legrand Valea. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka, interiérové dvere ani svietidlá. Svietidlá vám vieme namontovať v cene bytu.

 

Pri kúpe bytu získate alikvotný podiel pozemku pod bytovkou. Predpokladaný odhad mesačných energií je 100 – 130 € (vykurovanie centrálnou vlastnou kotolňou, mestský odpad, mestská voda, ...).

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia