Byt č. 5, 4 – izbový byt aj pre náročných

- predaný
 
Predaný
Celková výmera 83.13 m2
Balkón 3,00 m2
Zádverie + šatník 8,80 m2
Izba 9,88 m2
Obývacia izba 20,83 m2
Kúpeľňa 7,02 m2
Izba 13,00 m2
WC 1,60 m2
Kuchyňa 7,60 m2
Pivnica č.25 (2NP) + 2 000 € 5 m2

 

Na juhozápad orientovaný priestranný 4 izbový byt s celkovou výmerou 83,13 m2 je vhodný pre mladé rodiny s deťmi, taktiež pre páry, ktoré potrebujú vlastnú pracovňu či priestor na svoje hobby. Pri vstupe do bytu vás očarí chodba so šatníkom a priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou, do ktorej bezproblémovo umiestnite sedaciu súpravu aj jedálenský stôl. Z obývacej izby je možnosť dostať sa do dvoch izieb, ktoré sú neprechodné. Kúpeľňa s toaletou sú oddelené.  V kúpeľni je navrhnutá vaňa spolu s práčkou aj umývadlom. Bezproblémovo sa vám do kúpeľne zmestia skrinky a poličky a naďalej budete mať dostatok priestoru. Spálňa je ako stvorená na sledovanie západu slnka spolu s partnerom, ktorý si môžete užiť priamo z terasy.

 

V cene bytu získate omaľovanie stien nabielo, plastové 6 komorové okná s trojsklom a francúzske okno smerom na balkón. Podlaha v byte je vyriešená plávajúcou podlahou s podlahovým kúrením, pri ktorej si môžete vybrať z 3 odtieňov. Kúpeľňa s toaletou je vyriešená s obkladom a dlažbou, sanita je v cene bytu. Pokiaľ máte vlastnú sanitu, je možné dohodnúť zľavu z celkovej ceny bytu. WC je zapustené v stene. V celom byte sa nachádzajú zásuvky a vypínače bielej farby od spoločnosti Legrand Valea. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka, interiérové dvere ani svietidlá. Svietidlá vám vieme namontovať v cene bytu.

 

Pri kúpe bytu získate alikvotný podiel pozemku pod bytovkou. Predpokladaný odhad mesačných energií je 100 – 130 € (vykurovanie centrálnou vlastnou kotolňou, mestský odpad, mestská voda, ...).

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia