Byt č. 7, Priestranný 3 izbový byt

- rezervovaný
 
Rezervovaný
Celková výmera 74.58 m2
Balkón 3,00 m2
Zádverie + šatník 8,31 m2
Izba 14,76 m2
Obývacia izba 23,50 m2
Kúpeľňa 5,19 m2
Spálňa 14,23 m2
WC 1,20 m2
Kuchyňa 6,30 m2
Špajza 1,15 m2
Pivnica č.27 (2NP) + 2 000 € 4,84 m2

 

Perfektne orientovaný 3 izbový byt je vhodný pre mladé rodiny s deťmi a tiež pre pár, ktorý využije tretiu izbu ako svoju pracovňu. Denné svetlo získavate z veľkých okien, a vďaka tomu si viete užiť slnečný priestor počas celého dňa. Pri vstupe do bytu vás očarí veľká chodba s priestormi pre šatník z každej strany. V celom byte je dostatok úložného priestoru, pri kuchyni sa nachádza aj špajza na potraviny. Prepojenosťou obývačky s kuchyňou získavate otvorený priestor, ktorý v prípade potreby viete opticky oddeliť jedálenským stolom. Obývacia izba je presvetlená balkónovými dverami a ideálnym miestom na strávenie spoločných chvíľ v kruhu rodiny. Samozrejmosťou je kúpeľňa oddelená od toalety. V kúpeľni je navrhnutá vaňa spolu s práčkou aj umývadlom.

 

V cene bytu získate omaľovanie stien nabielo, plastové 6 komorové okná s trojsklom a francúzske okno smerom na balkón. Podlaha v byte je vyriešená plávajúcou podlahou s podlahovým kúrením, pri ktorej si môžete vybrať z 3 odtieňov. Kúpeľňa s toaletou je vyriešená s obkladom a dlažbou, sanita je v cene bytu. Pokiaľ máte vlastnú sanitu, je možné dohodnúť zľavu z celkovej ceny bytu. WC je zapustené v stene. V celom byte sa nachádzajú zásuvky a vypínače bielej farby od spoločnosti Legrand Valea. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka, interiérové dvere ani svietidlá. Svietidlá vám vieme namontovať v cene bytu.

 

Pri kúpe bytu získate alikvotný podiel pozemku pod bytovkou. Predpokladaný odhad mesačných energií je 100 – 130 € (vykurovanie centrálnou vlastnou kotolňou, mestský odpad, mestská voda, ...)

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia