Byt č. 8, 3 – izbový byt

- predaný
 
Predaný
Celková výmera 73 m2
Loggia 13,00 m2
Zádverie + chodba 11,46 m2
Spálňa 12,93 m2
Izba 10,58 m2
Obývacia izba 20,25 m2
Kúpeľňa 4,88 m2
WC 1,65 m2
Kuchyňa 9,15 m2
Špajza 2,10 m2
Pivnica č.28 (2NP) + 2 000 € 5,2 m2

 

Južne orientovaný 3 izbový byt vás očarí svojou loggiou, na ktorú sa viete dostať z každej izby.  Pri vstupe do bytu vás čaká chodba so vstavaným šatníkom a rýchly prístup do všetkých neprechodných izieb. V byte je dostatok úložného priestoru, nachádza sa v ňom aj špajza pri kuchyni. Výhodou bytu je aj veľká priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou, ktorá je presvetlená denným svetlom z okna pri kuchynskej časti a denným svetlom z dverí loggie, ktoré sú v obývacej časti. Pri rannej káve v kuchyni si môžete užiť východ slnka. Samozrejmosťou je kúpeľňa oddelená od toalety. V kúpeľni je navrhnutá vaňa spolu s práčkou aj umývadlom. Tento byt je vhodný pre mladé rodiny s deťmi a tiež páry, ktoré hľadajú priestranné bývanie na strávenie príjemných chvíľ v kruhu rodiny a priateľov.

 

V cene bytu získate omaľovanie stien nabielo, plastové 6 komorové okná s trojsklom a francúzske okno smerom na loggiu. Podlaha v byte je vyriešená plávajúcou podlahou s podlahovým kúrením, pri ktorej si môžete vybrať z 3 odtieňov. Kúpeľňa s toaletou je vyriešená s obkladom a dlažbou, sanita je v cene bytu. Pokiaľ máte vlastnú sanitu, je možné dohodnúť zľavu z celkovej ceny bytu. WC je zapustené v stene. V celom byte sa nachádzajú zásuvky a vypínače bielej farby od spoločnosti Legrand Valea. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka, interiérové dvere ani svietidlá. Svietidlá vám vieme namontovať v cene bytu.

 

 

Pri kúpe bytu získate alikvotný podiel pozemku pod bytovkou. Predpokladaný odhad mesačných energií je 100 – 130 € (vykurovanie centrálnou vlastnou kotolňou, mestský odpad, mestská voda, ...)

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia