Byt č. 9, 3 – izbový byt

- predaný
 
Predaný
Celková výmera 76.01 m2
Balkón 2,50 m2
Zádverie + šatník 6,54 m2
Chodba 4,08 m2
Spálňa 14,10 m2
Izba 10,19 m2
Obývacia izba 22,29 m2
Kúpeľňa 4,45 m2
WC 1,45 m2
Kuchyňa 9,98 m2
Špajza 3,00 m2
Pivnica č.17 + 1 500 € 3,50 m2

 

Perfektne orientovaný 3 izbový byt vám umožní užiť si východ slnka v spálni a izbe a západ slnka v obývacej izbe spojenej s kuchyňou. Byt je vhodný pre mladé rodiny a páry, ktoré hľadajú príjemné bývanie na strávenie spoločných chvíľ v kruhu svojich blízkych. Už pri vstupe do bytu vás očarí priestranná chodba so zádverím, ktoré viete využiť ako veľký šatník a priestor na ukladanie vecí. 3 izbový byt má modernú dispozíciu s otvoreným priestorom. Priamo z chodby sa bez dverí dostanete do obývacej izby prepojenej s kuchyňou. Táto východná časť bytu je určená pre spoločenský život rodiny a páru, kde budú prijímať návštevy priateľov a blízkych. Západná časť bytu je určená na pokojný spánok a oddych. Medzi východnou a západnou časťou bytu sa nachádza kúpeľňa a wc, ktoré sú oddelené.

 

V cene bytu získate omaľovanie stien nabielo, plastové 6 komorové okná s trojsklom a francúzske okno smerom na balkón. Podlaha v byte je vyriešená plávajúcou podlahou s podlahovým kúrením, pri ktorej si môžete vybrať z 3 odtieňov. Kúpeľňa s toaletou je vyriešená s obkladom a dlažbou, sanita je v cene bytu. Pokiaľ máte vlastnú sanitu, je možné dohodnúť zľavu z celkovej ceny bytu. WC je zapustené v stene. V celom byte sa nachádzajú zásuvky a vypínače bielej farby od spoločnosti Legrand Valea. Súčasťou bytu nie je kuchynská linka, interiérové dvere ani svietidlá. Svietidlá vám vieme namontovať v cene bytu.

 

 

Pri kúpe bytu získate alikvotný podiel pozemku pod bytovkou. Predpokladaný odhad mesačných energií je 100 – 130 € (vykurovanie centrálnou vlastnou kotolňou, mestský odpad, mestská voda, ...).

 

Kontaktujte nás
Mám záujem o:
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia